سبدخرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نمایشگاه ها

چهارمین نمایشگاه ساخت داخل نفت گاز پتروشیمی
چهارمین نمایشگاه ساخت داخل نفت گازوپتروشیمی بازار تکنولوژی پارس جنوبی دی 1399برگزارشده است.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت گاز،پالایش وپتروشیمی تهران بهمن 1399برگزارشده است
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مهدن
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن ،صنایع معدنی،ماشین آلات کانمین تهران 1399 برگزارشده است.
بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران بهمن 1399 برگزار شده است.

حضور شرکت کیان پارس اصفهان در نمایشگاه های داخی و بین المللی  درسالهای اخیربا انرژی فراوانی صورت گرفته است.نمایشگاه ها عرصه ای برای ارائه محصولات وخدمات ما است.همچنین رویارویی مستقیم با مشتریان ،رقبا و تامین کنندگان را فراهم میکند .ما در این سالها افتخار شرکت در نمایشگاه هایی از جمله  نفت و گاز،پتروشیمی، دام و طیور،،سیمان ، سنگ و معادن ، صنعت وسد وتونل ،تجهیزات پزشکی ،ماشین آلات را داریم. تا بتوانیم نقاط ضعف وقوت مسیری که در حال پیمایش هستیم را مشاهده کنیم. ودرجهت مرتفع سازی ضعف وارتقاقوت هایمان گام برداریم.برند کیان پارس را به ارزنده ترین شکل نمایش دهیم.

شرکت در این تجمعات به تیم فروش ما فرصت بی سابقه ای می دهد. تا به جنبه های مهم ولی بدون استرس و اضطراب که مشخصه های فروش مستقیم سنتی است .دست پیدا کنیم..حضور در این محل ها برای اهداف بلند مدت، نفوذ در بازارهای جدید. و یافتن نماینده تجاری راه حل خوبی است. این امرمارا به رساندن رسالت ماکه جلب رضایت شما با ارائه. بالاترین کیفیت است یاری رساند.

شرکت کیان پارس افتخار میزبانی شمارا درنمایشگاه های مرتبط را دارد .که ازقبل در صفحه ی اینستاگرام تاریخ برگزاری آنها اعلام می شود.تادرآنجا آخرین دستاوردهای شرکت مارا مشاهده کنید..امیدواریم حضورپررنگ شما عزیزان دراین نمایشگاهها ،درجهت رسیدن به اهداف بزرگ ما.همیشه پرشور باشدو به ما انرژی زیادی دهد.